japan

Outdoor sale

Naše tvorba

hodnocení

FORD

Volné články:

Buďte jiní!

Opel Astra

TOPlist


INFORMACE » Výrobci » DF partener Sheron
Profil společnosti

Profil společnosti DF Partner s.r.o.

image02 Společnost DF Partner s.r.o. byla založena v roce 1990, sídlo se nachází v obci Zádveřice ve Zlínském kraji.

Hlavní orientace společnosti je na vývoj, výrobu a distribuci autochemie, autokosmetiky a autopříslušenství. Vlastní obchodní značkou společnosti je registrovaná značka SHERON, která je jedničkou na maloobchodním trhu v sortimentu autochemie a autokosmetiky v České a Slovenské republice.

Obchodní portfolio společnosti zahrnuje další významné české a světové značky (motorové oleje Castrol a Mogul, autožárovky Osram a Dela, osvěžovače vzduchu Ambi Pur Car, autokosmetiku Sonax, stěrače Valeo a Magnum…) tak, aby nabídka společnosti plně uspokojila potřeby motoristů.

Společnost DF Partner poskytuje prodejní servis pro více než 2000 zákazníků/dodacích míst. V průběhu kalendářního roku dodává svým zákazníkům průměrně 60.000 výrobků denně, v sezónních špičkách je to až 250.000 výrobků denně.

Obchodní servis je zajišťován prostřednictvím týmu obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují všechna dodací místa jak na území ČR, tak i ve Slovenské republice.

DF Partner s.r.o. je zapojen do systému využití obalových odpadů jak v České republice (EKO-KOM), tak na Slovensku (ENVI-PAK).

V roce 2011 získala společnost DF Partner s.r.o. certifikát systému řízení kvality ČSN EN ISO 9001:2009 (CZ, SK, DE a EN verze).